Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

      İsmininManasi.com, ziyaretçilerin hak ve gizliliklerine önem veren bir sitedir. İletişim de bulunacağız alanlar da gizlilik ve güvenliğiniz üst düzeyde tutmak için bir çok işlem geliştiriyoruz. Bu işlemleri aşağıda görebilirsiniz.

 

3.Şahıslar ile paylaşılmayacaktır hiçbir bilginiz.

  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Google Plus

Bilgileriniz İsmininmanasi.com tarafından güvene alınmıştır.

 

Yorum Alanı
Yorum alanlarında istediğimi e-posta bilgileriniz sadece sizin ve ismininmanasi.com ile iletişimde kullanılacaktır. Hiçbir 3.şahıs ile paylaşım yapılmamaktadır.

 

İletişim Sayfası
İletişim sayfamız ile ismininmanasi.com site yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Size geri dönüş sağlamak için sizden e-posta bilgilerinizi isteriz. Bu bilgiler güvenlik altında sizinle bizim arasında iletişim aracı olarak kullanılmaktadır.

 

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
ismininmanasi.com’ da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada ismininmanasi.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri