İsmin İncelenmesini İste

186
159

İsim İncelemelerine mail cevaplamalarına yetişemiyoruz. Bir çok isim mail yoluyla gelmekte bazı isimleri bulamıyoruz.Yorum kısmında bir çok isim biriktirip sizlerde de o isim hakkında yorumlar bekliyoruz. Bu şekilde sizlerinde burada istenilen isim hakkında fikrinizi sunabileceksiniz.

 

Örnek veriyorum. Mehmet isminin anlamı merak ettiniz. Sitemizde bulamadınız yorum kısmı ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. Üyelerimizin sizin isminiz hakkındaki fikirleri öğrenebilirsiniz.

 

İNCELENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ İSMİ AŞAĞIDA Kİ YORUM KISMINA YAZINIZ !

186 YORUMLAR

  1. ezanla ismim hatice konmuş sonra akgül olarak degişmiş sonra eşimde gül olarak kısaltı 31 senedirde buşekilde kullanıyom akıl ve fikir yaşımı burcumu bulamadım ögrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim

  2. ezanla ismim hatice konmuş sonra akgül olarak degişmiş sonra eşimde gül olarak kısaltı 31 senedirde buşekilde kullanıyom akıl ve fikir yaşımı burcumu bulamadım ögrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim
    dogumtarihim 1ocak 1967

  3. Merhaba benim soyadım ceco ve bunun anlamını bilmiyorum aileme sorduğum da ise onlarda ailesinden öğrendiği bilgiye göre ahıska türkü olduğumuzu söylüyorlar ama soyadımın anlamı hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiller belki bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri vardır teşekkür ederim.

  4. Selam. ben de ismimin anlamini bilmeyenlerdenim. adimi annem ruyasinda gordu, bugune kadar adimin anlamini soranlara bir cevap veremedim. Adimi cok seviyorum. cunki cok ozel bir isim olduguna inaniyorum. Rica etsem bulabilirmisiniz.

  5. Ismim Melika, yillardir herkez ismimi irdeledi, degistirdi durdu bundan hoslanmiyorum. 1957 dogumluyum ismimi babam koymus. Lutfen ne anlama geldigini yazarmisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here